MURATET TURİZM & ORGANİZASYON

BİZ KİMİZ?
 Dinamik,işini seven ve sürekli geliştiren,alanında yüksek tecrübeye sahip Turizm firmasıyız.            
 
 Kurulduğu günden bugüne binlerce organizasyona imza atan Murat Et Turizm; kaliteden ödün vermeden, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile hayal ettiğiniz organizasyonları gerçekleştirmeye devam ediyor.
 
* İlk Önceliğimiz %100 Memnuniyetinizi Kazanmak
 
Murat Et Turizm Ailesi olarak en büyük önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize, istekleriniz doğrultusunda keyifli ve unutulmaz organizasyonlarla %100 memnuniyetinizi kazanmaktır.
 
* Uygun Fiyatlara Kaliteli Hizmet Veriyoruz
 
Çünkü her işi kendimiz yapıyoruz. Hiçbir işimizde dışarıdan hizmet almıyoruz. Profesyonel bir ekip ile çalışıp, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları  kullanıyoruz. Çünkü sizin referansınız ile yeni müşteriler kazanabileceğimizi biliyoruz.
 
* Müşterisini Koruyan, Yasal Bir Firmayız
 
Yaptığı sözleşmeler ile müşterilerini hukuksal haklar ile koruyan, devletine ve yasalarına bağlı, yaptığı her işin vergisini ödeyen resmi bir firmayız.
 
 

VİZYONUMUZ

Hizmeti verilecek her bir etkinlik ve organizasyon için fark yaratan projeler sunmayı hedeflemek,
Türkiye‘nin en çok tercih edilen ve en kaliteli catering hizmeti veren organizasyon ve turizm firmalarından biri haline gelmek,
Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısı ile müşterilerin tüm talep ve problemlerine anında çözüm sunabilmek,
Sektöre dair tecrübe ve iş disiplini sayesinde yıllar boyunca aynı istikrar ile hizmet alanına devam etmek,
Marka deneyimini en üst noktaya taşıyarak sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak ve bunu hizmet verdiği yıllar boyunca geliştirerek korumaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilere talep ettikleri organizasyonlarda en yaratıcı çözümleri sunmak,
Hizmetini verdiği her işte bilinçli, bilgili ve sorumluluk sahibi bir hizmet sunmak,
Müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak,
Her geçen gün büyüyerek ve gelişerek artan ekibi ile talep edilen tüm organizasyonlarda kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamak,
Organizasyon sektöründe gelişen yenilikleri, teknolojiyi ve trendleri takip ederek talep edilen hizmetlerde yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmaktır.
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara