Düğün Organizasyonları

Hayatınızın en özel ve unutulmaz gecesini tam da hayalinizdeki gibi organize edebilir, alanında tecrübeli ekibimiz ile tüm sünnet, nişan, kına gecesi, düğün organizasyonlarında profesyonel destek sağlayabilirsiniz.
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonu
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonunuzda firmamız en iyi hizmeti vermektedir. Bu en önemli ve mutlu gününüzde her şeyin kusursuz istediğiniz mükemmellikte olmasını istersiniz şüphesiz. İşte firmamız hayalinizde taşıdığınız düğün – nişan  - davet organizasyonlarınızı en iyi şekilde yapar ve bu en mutlu anlarınızda küçük detaylarla uğraşmamanız için her şeyi en iyi şekilde organize eder.
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonu İçin Neden Yardım Almalısınız?
 
Yapılacak onca şeyi düşünüp, vakit sıkıntısını da göz önünde bulundurursanız, yapılacak en akıllıca şeyin bir düğün organizasyon firmasıyla anlaşmak olduğunu göreceksiniz. Yani bizimle…
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonu Hizmetleri Nelerdir?
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonunda Masa ve sandalye süsleme (Masa ve sandalye giydirme): Masa ve sandalyeler örtü ile giydirilir ve sandalyelerin arkası tül kuşak fiyonk şeklinde bağlanarak süslenir. Tül bağlamalar renkli şekilde yapılabilir. (Ör: Kırmızı, mavi, yeşil, lila, sarı, siyah, pembe vs.) Ayrıca masaların üstü renkli pul, payet, boncuk veya çeşitli süsler ile süslenebilir. Yine masaların üstüne canlı veya yapay çiçek süslemeleri uygulanabilir. Masaların süslenmesinde tercih edilen çiçeklerin ortasında fanus ve mum vardır. Masa üstü süslemeleri için tercih ve talepleriniz doğrultusunda ayna, mumlar ve şamdanlar da kullanılabilir.    Düğün - Nişan – Davet Organizasyonları için ihtiyaç duyabileceğiniz birçok şeyi firmamızdan temin edebilirsiniz. Düğün - Nişan – Davet gibi organizasyonlarınızın her detayını birlikte planlamamız için firmamıza başvurunuz. İsterseniz düğünü yapacağınız mekânda istediğiniz süslemeleri yapıp, eksik olan gerekli düğün ekipmanlarını temin edelim.
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonu Hizmetlerinde Diğer Detaylar;
 
Düğün - Nişan – Davet Organizasyonunda Nikah masası süsleme (Gelin-damat masası): Özel tüller, şık kumaşlar ve şık kristal taşlarla süslü deri nikah masasının üstünde iki adet büyük özel canlı çiçek bulunur.
 
Masa süsleme (Masa giydirme)
Masa süsleme (Masa giydirme + runner veya kapak)
Masa süsleme (Masa üstü çiçekli şamdanlar, masa üstü canlı çiçek süslemesi, masa üstü yapay çiçek süslemesi)
 
Sandalye süsleme (sandalyeler giydirilir ve renkli tülle fiyonk şeklinde bağlanır)
 
Gelin yolu süslemesi (Gelin yolu ve çiçek takı süsleme): Canlı çiçekli sarmaşıklı led ışıklı gelin yolu süslemeleri.
 
Volkan ve Işık Seli: Görsel olarak son derece etkileyici bu gösteri nikah kıyıldığında uygulanabilir.
 
Fotoğraf ve video çekimi
Profesyonel orkestralar, Müzisyen temini, Fasıl ekipleri, İlahi ve tasavvuf sanatçıları
Barkovizyon gösterisi
Konfeti show
Havai fişek gösterisi
Masa ve sandalye kiralama
Nikah masası kiralama
Gelin yolu kiralama
Şamdan kiralama
Ses ve ışık sistemi kurulumu, DJ Hizmeti
Catering hizmeti
Karşılama ve yer gösterme hostesleri
Lazer show
Düğün ekipmanları kiralama
Düğün yeri danışmanlığı ve anlaşmalı düğün mekanları
 
Hatay'da Düğün – Nişan – Davet Organizasyonu Nasıl Yapılır?
 
Önce firmamıza danışmanız menfaatiniz gereğidir. Yılların oluşturduğu bilgi, birikim ve uygun fiyat politikası nedeni ile Antakya'da Düğün – Nişan – Davet Organizasyon hizmetini bulabileceğiniz emin ellerden biri firmamızdır.
 
Düğün – Nişan – Davet Organizasyonu İçin İletişim;
 
Lütfen web sitemizin iletişim menüsünden bizimle temas kurunuz. Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
 
 
Diğer Hizmetlerimiz

Ses - Işık - Sahne

Her konseptteki etkinliklerinize özel ses, ışık ve görüntü sistemleri ile dilerseniz canlı müzik dilerseniz de profesyonel DJ’lerimiz eşliğinde etkinliğinizi unutulmaz kılmak için Murat Et Turizm yanınızda. Her zaman en uygun fiyat, en kaliteli hizmet prensibiyle hareket eden Murat ET Turizm olarak her işimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ettik.

Konser Organizasyonu

Konser bir dinleyici topluluğu önünde bir şarkıcı ya da müzik grubunun; müzisyenlerin seyirci önünde müzikal anlamda gösterdikleri canlı performansıdır.

Tiyatro Organizasyonu

Şüphesiz ki, dünyanın en eski sanatları arasında tiyatro yer alıyordur. Her ne kadar günümüzde filmler ve diziler daha popüler bir hale gelmiş olsa da, halen tiyatro severlerin olduğunu ve tabii ki eğitim kurumları, belediyelerin sürekli olarak tiyatro organizasyonları yaptığını da biliyoruz.

Kına Organizasyonu

Öncelikle düğün kına ve doğum günü kutlamalarında bu şirketler araştırılır. Kına organizasyon şirketleri arasında Antakya ’da önde gelen firmamız organizasyonun deyim yerinde ise en eğlenceli ve kaliteli hizmetlerini sunmaktadır.

Açılış Organizasyonu

Profesyonel bay ve bayan kadrosu ile açılış organizasyonu hizmetleri sunan firmamız balon süsleme ses sistemi kurulumu bay ve bayan garson temini sanatçı organizasyonu lansman geceleri için kokteyl organizasyonu ve bar masası sandalyesi jeneratör kurulumu iş yeri mekan süslemesi maskot ve paylanço lar ve ünlü ünsüz mankenler hostesler temin etmektedir.
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara