Günübirlik Turlar

Murat Et Turizm, günübirlik tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurt içinde Hatay'dan günübirlik turlar bazı illere yönelik düzenlenmektedir.

Murat Et Turizm, günübirlik tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurtiçinde Hatay'dan günübirlik turlar bazı illere yönelik düzenlenmektedir. Bu kapsamda örneğin; kurum ve kuruluşların hazırladıkları özel programlar çerçevesinde, vakıf ve derneklerin düzenledikleri gezi programlarına, haftasonu ve günübirlik gezilere rehberlik yapılmaktadır. Programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceği bu günübirlik turlara, Murat Et Turizm güvencesiyle, profesyonel sürücü ve modern filosundan sizin için seçilen  araçlarla konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sizler için düzenlenen günübirlik turlar;

Gaziantep

Maraş (Yedikuyular)

Mersin
 
Ankara
 
Kapadokya

 

Diğer Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turlar

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’ nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Murat Et Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz.

Yurtdışı Turlar

Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik!

Otel

İstediğiniz fiyat ve konfora uygun otel rezervasyonları için bizimle iletişime geçin.

Uçak Bileti

Murat Et Turizm istenilen saatte ve istenilen yere sizler adına bilet alım işlemini bir telefonla gerçekleştirmektedir.
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara