Yurtiçi Turlar

Her köşesinden tarih ve kültür fışkıran Anadolu’ nun güzelliklerini keşfetmek için düzenleyeceğiniz kısa veya uzun süreli turlara Murat Et Turizm güvencesiyle çıkabilirsiniz.
 Her türlü kültür ve inanç gezileri, yerli ve yabancı turist grupları için seyahat acenteleri tarafından düzenlenen Anadolu turlarına araç temin edebilirsiniz. Yurtiçi Kültür Turları Hatay'dan bu gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyor. Özel grupların yurtiçi kültür turlarına araç temini hizmeti sağladığımız gibi, yerli ve yabancı seyahat acentelerinin tur programlarında da talep edilen tip ve özellikte araç sağlanmaktadır.
 
Yurtiçi Turlarımız;
 
Batı karadeniz Turu
Doğu Karadeniz Turu
İstanbul - Adalar Turu
Kuzey Ege Turu
Güney Ege Turu
Çanakkale Turu
Eskişehir - Ankara Turu

Diğer Hizmetlerimiz

Günübirlik Turlar

Murat Et Turizm, günübirlik tur hizmetlerinde kişi veya kurum ayırt etmeden, yurt içinde Hatay'dan günübirlik turlar bazı illere yönelik düzenlenmektedir.

Yurtdışı Turlar

Eğer tatil zamanlarınızı siz de yurt dışında geçirmek niyetindeyseniz ve vize problemi başınızı arıtıyorsa tam da sizin için geldik!

Otel

İstediğiniz fiyat ve konfora uygun otel rezervasyonları için bizimle iletişime geçin.

Uçak Bileti

Murat Et Turizm istenilen saatte ve istenilen yere sizler adına bilet alım işlemini bir telefonla gerçekleştirmektedir.
Whatsapp'tan Mesaj Gönder Tıkla Ara